!!! Zľava 5 % pre zaregistrovaných zákazníkov. Zaregistrujte sa a nakúpte každý produkt so zľavou 5 % !!!

Hravé tehličky Little Builder 25 ks

Kód: BAB5821
Neohodnotené
89 € 74,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelá súprava pre aktívne deti od batoliat až po školákov

Hravé kocky sú hračkou, ktorá rozvíja detskú kreativitu, zručnosť, predstavivosť a tiež schopnosť vnímať priestor okolo seba. Hračka, ktorá vaše deti zabaví. A to sú základy, na ktorých sa dá stavať :)

Chcete hračku, ktorá vaše dieťa zabaví? Bez batérií alebo malých kusov? Hračka, ktorá vás z času na čas vtiahne do sveta detskej fantázie a hier?

Ako hrať
Z hravých tehličiek si vaše dieťa môže postaviť vlastný dom, bunker, hrad alebo komín. A ešte oveľa viac. Predstavivosti sa medze nekladú. Veľkou výhodou hravých tehličiek je, že sú ľahké a nič nebráni deťom tvoriť a stavať podľa svojich predstáv.

Vaše deti budú súpravu využívať aj na rôzne pohybové aktivity. Je ľahké vytvoriť skvelé opičie dráhy, rôzne slalomy a tunely. Za priaznivého (suchého) počasia môžu svoje stavby stavať aj vonku v záhrade. Každý deň sa doma z tehličiek stane niečo trochu iné a budú neoddeliteľnou súčasťou sveta hier vašich detí.

Aké sú
Hravé tehličky sú vyrobené z ekologického a recyklovateľného materiálu s dlhou životnosťou. Je to stavebnica, ktorej "tehličky" sú ľahké, ale odolné. A šliapanie na ne v noci nie je na škodu

Dômyselný dizajn a povrchový materiál hracích kociek bol špeciálne vyvinutý na zvýšenie ich pevnosti. Ich minimálna nosnosť je 30 kg. Tehličky spĺňajú všetky prísne bezpečnostné a hygienické normy pre malé deti od 3 rokov a sú vyrobené v Českej republike

Stačí zložiť
Na jednoduché spojenie dvoch tehličiek sa používajú spojovacie dosky v dizajne dreva, z ktorých si deti môžu vytvoriť napr. okenné trámy alebo vlastný, neotrelý dizajn. Na jednu tehlovú škáru vždy použite dve spojovacie dosky. Tieto spoje však nemajú vysokú nosnosť!
Tehly sa dodávajú v rozloženom stave. Stačí ich len zostaviť bez použitia lepidla alebo náradia
Po splnení úlohy hračky sú tehličky ľahko recyklovateľné a ich likvidácia nezaťažuje životné prostredie

Po skončení hier nie je potrebné súpravu zakaždým rozkladať, ale stačí ju len postaviť k stene. Stačí ho vložiť a je hotovo
(Psst, deti to zvládnu samy...)

Súprava obsahuje:
25 tehál s motívom dvojitej tehly/dreva

Rozmery skladaných tehál(Š x V x H): 350 mm x 115 mm x 170 mm
10 spojovacích segmentov
Hmotnosť: približne 7 kg
Rozmery balenia(Š x V x H): 758 mm x 687 mm x 87 mm

Určené pre deti od 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvoril a nakódoval Shoptak.cz